Oprawa muzyczna to kolejny istotny i wzruszający element na ceremonii pogrzebowej. Firma pogrzebowa Milena  ze Zgierza współpracuje z osobami które chętnie wzbogacą swoją muzyką lub śpiewem ostatnie pożegnanie waszych bliskich. Do dyspozycji jest skrzypek, trębacz oraz zespół wokalny.  Zapraszamy do kontaktu.

Muzyka może towarzyszyć podczas mszy żałobnej w kościele, kaplicy oraz na cmentarzu przy grobie, a repertuar pozostaje do wyboru rodzinie lub bliskim. Muzycy z którymi współpracujemy posiadają w repertuarze wiele utworów religijnych oraz żałobnych, Jeśli przed śmiercią osoba miała jakieś życzenie lub ulubiony konkretny utwór – staniemy w gotowości by go przygotować. Idealnie dobrana oprawa muzyczna harmonijnie dopełni całości podczas uroczystości ostatniego pożegnania osoby bliskiej.

Oprawa muzyczna pogrzebu​

Oprawa muzyczna która uświetni ceremonię pogrzebową, to wybór który należy do rodziny i bliskich. Dla jednych prosty i oczywisty, dla drugich zadanie wymagające. chwilę zastanowienia.  Do wyboru mamy:

trąbkę – która nadaje całej ceremonii uroczysty i podniosły charakter
skrzypce – które pomagają przekazać uczucia i emocje, których nie da się wyrazić inaczej niż dźwiękami
śpiewaczkę-solistkę
organistę
harfę

Wszystko w zależności od upodobań i gustu muzycznego. Podobnie z repertuarem, który jest bardzo bogaty. Mogą to być zarówno pieśni kościelne, pogrzebowe jak i muzyka klasyczna. Na pewno spokojne, refleksyjne i często wzruszające. Utwory wykonywane w trakcie pogrzebu mają  za zadanie podkreślić znaczenie całej ceremonii. Towarzyszyć chwili refleksji nad pożegnaniem i przemijającym czasem. Najczęściej grane utwory to: Ave Maria, Łzy Matki, Barka, Cisza, Time To Say Goodbye, Marsz żałobny daj wieczny pokój.

pogrzeby zgierz

Muzyka na pogrzeb

Muzyka pogrzebowa jest bardzo bogata, można wymienić wiele tytułów utworów które idealnie wpisują się w charakter uroczystości. Dość często wybór muzyki pogrzebowej nie jest taki prosty. Jednak są utwory po które zainteresowani sięgają najczęściej. Wśród nich są:

O nas

Zakład Pogrzebowy Zgierz
Milena Nadarzyńska – Juszczak
ul. Piotra Skargi 23

Pomożemy Ci
w tych trudnych
chwilach…

Oprawa muzyczna Zgierz